1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Spor Toto 3.lig 3

Spor Toto 3.lig 3

Spor Toto 3.lig 3
A+A-

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbakırspor'un bayan taraftarları, yaptıkları açıklamada, kulüplerine destek verilmesini istediler. Diyarbakırspor'un geçtiğimiz pazar günü seyircisiz oy

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Diyarbakırspor'un bayan taraftarları, yaptıkları açıklamada, kulüplerine destek verilmesini istediler.
Diyarbakırspor'un geçtiğimiz pazar günü seyircisiz oynadığı maçı izleyen bir grup bayan taraftar, kulüplerinin durumuna çok üzüldüklerini söylediler. Bayanlar, takımlarının düştüğü durumdan kurtulması için maddi desteğe ihtiyacı olduğunu söylediler. Maça gelen taraftarlardan Mine Gürbüz "Diyarbakırspor'umuzu bu duruma sokanları kınıyoruz. Yazık günah takımımızı 3 sezon içinde amatöre düşürecekler. Önceki sezonlar tribünlerinde yer olmayan, gelen takımların korkulu rüyası olan takımımız maalesef şimdi gülünç duruma düşmüş. Sahası kapatılıyor, kimse maçlarına gelmiyor. Göz göre göre kaderine terk edilmiş vaziyette. Bu kulübün vebali günahı çoktur. Takıma destek olmayanlar elbetteki bunun hesabını verecekler. Takımımızın durumuna kahroluyoruz. Nüfusümüz 2 milyona yaklaşıyor. Ama yazık takımımız 3. Ligde ve neredeyse amatöre düşecek. Sayın Bakanımız Mehdi Eker, milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanlarımız ve iş adamlarımız neredesiniz. Sizler de biliyorsunuz ki Diyarbakırspor sizin vereceğiniz maddi ve manevi destekle düştüğü bataktan kurtulur. Daha vakit geçmeden yardım ellerini uzatsınlar. Yeter diyoruz bu çektiğimiz üzüntü" dedi.
(MGMET-Y)

10.12.2012 13:47:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT