1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
A+A-

Spor Toto 3. lig, 1. Grup takımlarından Siirtspor'un basın sözcüsü Ayhan Özgen, İstanbulspor AŞ karşısında iyi oynamalarına rağmen berabere kaldıklarını söyledi. İstanbulspor AŞ gibi ikinci lige oyn

Spor Toto 3. lig, 1. Grup takımlarından Siirtspor'un basın sözcüsü Ayhan Özgen, İstanbulspor AŞ karşısında iyi oynamalarına rağmen berabere kaldıklarını söyledi.
İstanbulspor AŞ gibi ikinci lige oynayan güçlü bir takım karşısında deplasmanda galibiyet almalarının kendileri için anlamlı olacağını belirten Ayhan Özgen, çok iyi oyun sergilemelerine rağmen geçerli sayılmayan bir gollerinden dolayı berabere ayrıldıklarını dile getirdi. Özgen, "İstanbulspor AŞ gibi güçlü, liderliğe oynayan, ikinci ligi hedefleyen bir takım karşısında çıkış yapmak istedik. Oyun düzenimizi de buna göre kurmuştuk. Oyunda ağırlığımızı hissettirdik. Üstelik bir golde attık. Ancak hakem bize göre, yanlış bir kararla bu golümüzü geçerli saymadı. Bu karar belki de bizi bir galibiyetten etti. Ancak buna rağmen bu zorlu deplasmandan bir puan almayı başardık. Bu nedenle beraberlik bizim için üç puan değerindeki bir galibiyet kadar önemlidir. Teknik heyet ve futbolcularımızı bu güzel oyundan ve sonuçtan dolayı kutluyorum. Ayrıca bu maçta takımı destekleyen İstanbul ve civarında oturan hemşerilerimize de teşekkür ediyorum. Bu maç bizim gelecekteki güçlü Siirtsporun bir öncüsü oldu" dedi.
(RÇ-AKK-S)

11.02.2013 13:14:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT