1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
A+A-

Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden ve 2. etap kamp çalışmalarını Antalya'da sürdüren Batman Petrolspor transfer çalışmalarına başladı. Kırıkhanspor'da top koşturan defans oyuncu Hüseyin Erol ile 1,5 y

Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden ve 2. etap kamp çalışmalarını Antalya'da sürdüren Batman Petrolspor transfer çalışmalarına başladı.
Kırıkhanspor'da top koşturan defans oyuncu Hüseyin Erol ile 1,5 yıl prensip anlaşmasına varıldığı belirtildi. Antalya kampına katılan tecrübeli futbolcu Erol, "Petrolspor Türk futbolunun düzgün ve büyük camialarındandır. Her futbolcu petrol sporda forma giymek ister Batman'a geldiğim için çok mutluyum. Ligin 2. yarısı sporcu arkadaşlarım ile birlikte kırmızı beyazlı ekip forması altında başarılı olmak istiyoruz. Batmanlı sporseverlerin desteği ile bu takımı play-offa taşıyacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın oynayacağım futbol ile petrol spor camiasına kalıcı olmak istiyorum" dedi. Batman Petrolspor 2. Başkanı M.Habip Tanrıseven ise, "Transfer çalışmalarımız teknik heyetin raporu doğrultusunda devam edecek. Eksik mevkilere yapacağımız takviyeler ile ligin 2. yarısına daha güçlü bir kadro ile girmek istiyoruz. 28 Aralık'ta başlayan Antalya kampımız 11 Ocak'ta sona erecektir. Yapacağımız 2 hazırlık maçı ile hazırlık maçlarına son vereceğiz. Takım olarak çok iyi, yararlı bir kamp dönemi geçirmekteyiz. Teknik heyet ve sporcu arkadaşlarımı kampta gösterdikleri yoğun çalışma programı bizi mutlu ediyor. Batmanlı sporseverlerin desteği ile ligin 2. yarısı savaşan üreten takım oyununun tüm varyasyonlarını sahada sergileyen petrol sporu hep birlikte izleyeceğiz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.
(MŞY-YRT-

07.01.2013 16:52:48 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT