1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
A+A-

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Siirtspor, Göztepe'den Yüksel Kayaalp ve Ankara Demirspor'dan Bartu Büyükyıldırım ile sezon sonuna kadar anlaştı. Siirtspor Sportif Direktörü Benhur Babaoğlu, l

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Siirtspor, Göztepe'den Yüksel Kayaalp ve Ankara Demirspor'dan Bartu Büyükyıldırım ile sezon sonuna kadar anlaştı.
Siirtspor Sportif Direktörü Benhur Babaoğlu, ligin ikinci yarısında güçlü bir Siirtspor oluşturmak için takımdaki eksiklikleri hızla giderdiklerini ifade ederek, transfer çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Daha önce Kahramanmaraş Belediyespor'dan Sinan Demir ve Emrah Uçar, Erzurum Belediyespor'dan da Musa Ballı ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladıklarını hatırlatan Babaoğlu, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Antalya kampında daha önce beğendiğimiz futbolcuları denemeye davet ediyoruz. Değişik mevkilerde 8-10 futbolcuya ihtiyacımız var. Bunları transfer etmek için çeşitli futbolcularla görüşmelerimiz sürüyor. Daha önce renklerimize bağladığımız üç futbolcu dışında iki futbolcuyla da anlaşmaya vardık. Göztepe'den Yüksel Kayaalp ile Ankara Demirspor'dan Bartu Büyükyıldırım ile sezon sonuna kadar anlaşma imzaladık. Bu iki futbolcu da, ligin ikinci yarısında takımımızın başarısı için ter akıtacaklardır. Transfer için görüşmelerimiz devam ediyor" şeklinde konuştu.
Babaoğlu, 14 Ocak'ta bitirmeyi planladıkları Antalya kampının da çok verimli geçtiğini sözlerine ekledi.
(RÇ-YRT-BH-S)

07.01.2013 16:51:30 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT