1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
A+A-

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Siirtpor Sportif Direktörü Benhur Babaoğlu, olumsuz hava şartlarının çalışmaları kötü yönde etkilediğini söyledi. Hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Ç

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Siirtpor Sportif Direktörü Benhur Babaoğlu, olumsuz hava şartlarının çalışmaları kötü yönde etkilediğini söyledi.
Hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Çorumspor maçına iyi hazırlanmak istediklerini belirten Bennur Babaoğlu, bir haftadan bu yana etkili olan yağmur nedeniyle gereken çalışmayı yapamadıklarını belirtti. Çorumspor maçından üç puan almak istediklerini kaydeden Babaoğlu, "Bütün hazırlıklarımızı bu maçtan üç puan almak için yapıyoruz. Ancak bir haftadan beri kent merkezinde etkili olan yağmur nedeniyle Atatürk Stadyumu'ndaki çalışmalarımız aksadı. Fakat tüm zorluklara rağmen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sakat birkaç oyuncumuzun durumu bir iki güne kadar belli olacak. Sarı kart cezalısı Ahmet ve Serdar bu maçta yer alamayacak. Çorumspor'u en güzel şekilde ağırlayacak, güzel bir oyunla da yeneceğiz. Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz" dedi.
(RÇ-AKK-Y)

19.12.2012 14:17:34 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT