1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig
A+A-

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Siirtspor'un Sportif Direktörü Benhur Babaoğlu, Van Belediyespor ile yaptıkları maçta rakip takımın daha iyi oynadığını söyledi. Babaoğlu, yaptığı açıklamada,

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Siirtspor'un Sportif Direktörü Benhur Babaoğlu, Van Belediyespor ile yaptıkları maçta rakip takımın daha iyi oynadığını söyledi.
Babaoğlu, yaptığı açıklamada, saha ve seyirci avantajını kullanan Van Belediyespor'un, ortaya koyduğu üstün oyunla maçtan 3-0'lık bir skorla ayrıldığını belirtti. Babaoğlu "Van Belediyespor'un galibiyet almasında sahanın karlı olması ve rakip takımın bu tür sahalara daha alışkın olmasının da etken oldu. Bu durum bizim için bir dezavantaj oluşturuyordu. Ancak, bunun da ötesinde saha ve seyirci avantajını iyi kullanan rakip takım çok üstün bir oyun sergiledi. Rakip takım oyuncuları, alışkın oldukları karlı sahada adım atmadık, yer bırakmadılar. Gol pozisyonlarını yakaladılar. Van Belediyespor daha iyi oynadı. Bu pozisyonlardan üçünü de gole çevirme imkânı buldular. Buna karşılık futbolcularımız, oyun boyunca pasif kaldılar. İstediğimiz oyunu sergileyemedik. Bunun sonucunda şiddetle ihtiyaç duyduğumuz puanları kaçırdık. Üzgünüz, ancak yapacak bir şey de yok" dedi.
(RÇ-MET-Y)

17.12.2012 12:43:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT