1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 3.lig

Spor Toto 3.lig

Spor Toto 3.lig
A+A-

Spor Toto 3. Lig 1. Grup lideri Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Pazar günü sahasında oynayacağı Kırıkhanspor maçı için galibiyete şartlandı. Pazartesi gününden beri teknik direktör Turhan Özyazan

Spor Toto 3. Lig 1. Grup lideri Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Pazar günü sahasında oynayacağı Kırıkhanspor maçı için galibiyete şartlandı.
Pazartesi gününden beri teknik direktör Turhan Özyazanlar nezaretindeki idmanlarını tamamlayıp maç saatine kadar kampa çekilen, sarı-kırmızılı takımda parola, galibiyet olarak belirlendi. Teknik direktör Turhan Özyazanlar, yaptığı açıklamada, "Hafta içi tüm çalışmalarımızın ana menü galibiyetti. Tüm planlarımızı bunun süzerine oluşturduk. Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor olarak puan kaybına tahammülümüz yoktur. Ana hedefimiz altımızdaki rakiplerimizle aramızdaki puan farkını daha da açabilmektir. Bunu yapabilecek güce de sahibiz" dedi.
Futbol Şube sorumlusu Cemal Doğrul da tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu belirterek şöyle konuştu "Bundan başka seçeneğimiz yoktur. Evimizde oynuyoruz. Saha ve seyirci avantajımızı en iyi şekilde değerlendirip, rakibimizi evine eli boş göndereceğimize inanıyoruz. Tüm taraftarlarımıza Atatürk Stadını davet ediyoruz" şeklinde konuştu.
(MG-RB-RFK-S)

15.12.2012 15:19:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT