1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig takımlarından Bandırmaspor Kulübü İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Can Gülmezgil, ligde kalan 13 maçtan 11'ini kazanmaları halinde kesin şampiyon olacaklarını söyledi. Basın Sözcüsü

Spor Toto 2. Lig takımlarından Bandırmaspor Kulübü İkinci Başkanı ve Basın Sözcüsü Can Gülmezgil, ligde kalan 13 maçtan 11'ini kazanmaları halinde kesin şampiyon olacaklarını söyledi.
Basın Sözcüsü Gülmezgil, gerçekleştirdiği toplantıda, ligde 13 maçı bulunan ve bu maçlardan 7 tanesini evinde oynayacak olan Bandırmaspor'un evindeki tüm maçlarını kazanmak zorunda olduğunu belirterek, "Ligde 11 maçı kazanmamız halinde kesin şampiyon oluruz. Bu nedenle seyircilerimizin stadı doldurmaları çok önemli. Onları maça davet ediyor ve tezahürat yapmalarını bekliyoruz zira, bu bizim için çok önemli" dedi.
Kalan 13 maçı final maçı olarak gördüklerini söyleyen Gülmezgil, sahamızda oynayacağımız maçlarda seyircimizin buraya gelecek olan takımlara deplasmanda oynadıklarını hissettirmeleri gerekiyor. Bu nedenle sezonun ikinci yarısında 5 TL'ye indirilen biletler aynı fiyattan satılmaya devam edecek. Bandırmaspor seyircisinin bilet fiyatını düşünmeden takımlarını destekleyeceklerine inanıyorum ancak, bu süreçte takımımız sahada mutlak olarak desteklenmelidir" dedi.
(TK-EYB-S)

21.02.2013 13:40:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT