1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Turgutluspor'da yeni transferler takımlarına katkı sağlayacaklarını ve üst sıralara tırmanma yarışında önemli rol oynayacaklarını belirttiler. Kırmızı-si

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Turgutluspor'da yeni transferler takımlarına katkı sağlayacaklarını ve üst sıralara tırmanma yarışında önemli rol oynayacaklarını belirttiler.
Kırmızı-siyahlılara devre arası transfer döneminde katılan Fatih Özece, Ertan Koç, Ömer Kaplan, Furkan Aydın, Mehmet Sait Ulucan, Fatih Yılmazlar, Emre Taşkoparan, Bülent Tek ve Kadir Arı yeni takımlarına çabuk uyum sağladıklarını ve Turgutluspor'un lig sıralamasında hak etmediği bir yerde olduğu ifade ettiler.
Yeni takımlarına saha içinde ve saha dışında önemli katkılar sağlamak istediklerini dile getiren oyuncular, "Yeni takımımızın üst sıralara tırmanması için varımızı yoğumuzu ortaya koyup mücadele edeceğiz. Turgutluspor yeri alt sıralar değil bunun bilincindeyiz. Fark oluşturmak ve takımımıza pozitif katkı sağlamak istiyoruz" şeklinde konuştular.
Bu arada yeni transferlerden hafif sakatlığı bulunan Ertan Koç'un tedavisi sürerken, önümüzdeki hafta sahalara dönebileceği ifade edildi. Kadir Arı ise U19 Milli Takım kampında yer aldığı için takımla birlikte çalışmalara katılamıyor.
(İLK-ERG-BH-S)

06.02.2013 13:17:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT