1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcilerinden Turgutluspor'da teknik direktör Hüseyin Özcan dönemi resmen sona erdi. Alınan kötü sonuçlar sonrası böyle bir kan değişikliğinin takıma katkı sağlayaca

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcilerinden Turgutluspor'da teknik direktör Hüseyin Özcan dönemi resmen sona erdi.
Alınan kötü sonuçlar sonrası böyle bir kan değişikliğinin takıma katkı sağlayacağını belirten Hüseyin Özcan, skor başarısına ulaşamadıklarını, bu nedenle takımından üzücüde olsa ayrılmasının Turgutluspor menfaatlerine uygun olacağını dile getirdi. Basın toplantısında konuşan Hüseyin Özcan, "Her veda üzüntü vericidir ama bu ayrılığın Turgutluspor'a yarar sağlayacağını düşünüyorum. Başladığım günden ayrıldığım son güne kadar çok büyük çaba, emek sarf ettiğimizi, bu çaba ve emekler içerisinde bana yardımcı olan tüm oyuncularıma, kulüp personeline, yönetim kurulundaki yöneticilerimize, kulüp Başkanımızı Murat Ayhan'a ve bana destek olan Onursal Başkanımız Serhat Orhan'a teşekkür ediyorum. Turgutluspor'da geçirdiğim 2 aylık süre zarfında çok güzel çalışma ortamı bulduğumu düşünüyorum. Aradığım tüm koşullar kulübümüzde mevcuttu, tam mesai yapabileceğim ve huzur ile çalışabileceğim bir ortam bulmuştum. Amacım bu kulübü layık olduğu PTT 1. Lige taşımaktı. Bunun için çok çaba sarf ettim ama süreç bu başarıyı getirmedi. Bugünki ayrılığın, takımımızın geleceği adına daha hayırlı olacağını düşündüğüm için bu kararı aldım" dedi.
Basın toplantısında açıklamalarda bulunan Turgutluspor Kulüp Başkanı Murat Ayhan ise, "Hüseyin Özcan ile 2 aylık bir çalışma zamanımız oldu. Hüseyin Özcan, deyim yerindeyse; adam gibi adam. Hocamızın skorsal anlamda şansızlıkları oldu. Ayrılık kararını hocamız kendisi aldı ve bizler de yönetim kurulu olarak bu ayrılık kararını kabul ettik. Böylesi bir ayrılık olmasını istemezdim, bu ayrılık beni derinden üzdü. Şahsım adıma iyi bir dost ve arkadaş kazandım. Futbol camiasında büyük gibi görünen küçük bir camia belki ilerleyen sezonlarda yine Hüseyin Özcan ile yollarımız kesişir. Hüseyin Özcan'a teşekkür ediyorum ve bundan sonraki yaşantısında ve karıyerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.
(İLK-ERG-RFK-S)

04.02.2013 15:15:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT