1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'da yönetim, 20. haftada oynanacak Bayrampaşaspor maçı hazırlıklarını izleyerek, kırmızı-beyazlılara destek verdi. İstanbul temsilcisi Ba

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'da yönetim, 20. haftada oynanacak Bayrampaşaspor maçı hazırlıklarını izleyerek, kırmızı-beyazlılara destek verdi.
İstanbul temsilcisi Bayrampaşaspor ile Pazar günü saat 13.30'da Mimar Yahya Baş Stadı'nda karşılaşacak olan Denizli Belediyespor'da çalışmalar sürüyor. Kınıklı'daki Altyapı Tesisleri'nde yapılan antrenmanı Denizli Belediyespor Başkan Yardımcıları Sait Özkan, Akın Çelik ve Mehmet Teke'nin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri İhsan Altaş ve Ali Çimen de takip ettiler. Teknik heyet ve futbolculara moral ve destek amaçlı antrenmanı izleyen kırmızı-beyazlı yöneticiler, futbolculara 'Yanınızdayız' mesajı verdiler.
Teknik heyet ve futbolculara güvenlerinin tam olduğunu belirten Başkan Yardımcısı ve Teknik Komite Üyesi Sait Özkan, İstanbul'dan puan ya da puanlarla dönmek istediklerini bunu da başaracak güçte olduklarını söyledi.
(EV-SK-BH-S)

01.02.2013 14:00:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT