1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Kızılcahamamspor'da Yönetim Kurulu, takıma maddi destek sağlayacak, "Kızılcahamamspor Store" mağazasını törenle hizmete açtı. Kızılcahamam Belediyesi'ne ai

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Kızılcahamamspor'da Yönetim Kurulu, takıma maddi destek sağlayacak, "Kızılcahamamspor Store" mağazasını törenle hizmete açtı.
Kızılcahamam Belediyesi'ne ait yerel ürünler mağazasının içerisinde kurulan Kızılcahamamspor Store açılışına, Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal Kızılcahamamspor Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Özbey, Kızılcahamamspor yöneticileri ve davetliler katıldı. Kızılcahamam Store standının açılışında mağazaya gelen davetliler Kızılcahamamspor ürünlerinden alarak takımlarına maddi destekte bulundu.
Kızılcahamamspor Başkanı Erkan Özbey, yaptığı açıklamada, Kızılcahamamspor A.Ş. kurulduğu günden bu yana büyük başarılar kazandığını, 2012 de göreve gelen yeni yönetimle beraber ise spor ahlakı, kurumsallaşma ve sportif başarı alanında önemli ilerlemeler sağladıklarını söyledi.
Özbey; yönetim olarak yapılan faaliyetlerden bahsederek, "Kızılcahamamspor'un bir Kızılcahamam takımının olduğunu ligdeki mücadelesinde üstün başarıların elde edeceğini mevcut yönetimle birlikte çok şeyler başarılacağını dile getirdi. Özbey, Kızılcahamamspor'un ilk store mağazasının acımanın gururunu yaşadıklarını kaydetti.
(SU-MFS-MFS-S)

27.01.2013 18:16:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT