1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın CM101MMXI Fundamentals gösterisini izledi. Pazar günü saat 13.30'da sahasında Konya ekibi Anadolu Seçlukluspo

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın CM101MMXI Fundamentals gösterisini izledi.
Pazar günü saat 13.30'da sahasında Konya ekibi Anadolu Seçlukluspor ile zorlu bir lig maçı oynayacak olan Yeni Malatyaspor'da teknik heyet ve futbolcular, Cem Yılmaz'ın CM101MMXI Fundamentals gösterisini izleyerek, stres attı. Yeşil Sinema'nın davetlisi olarak ünlü komedyenin gösterini izleyen teknik heyet ve futbolcular, kahkaha krizine girdi.
Yeşil Sinema Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yeşil, Yeni Malatyaspor'a Malatyalı esnaflar olarak her zaman sahip çıkmaya çalıştıklarını söyledi.
Yeşil, Yeni Malatyaspor'u canı gönülden desteklediklerini ifade ederek, "Memleketimizin takımına elimizden geldiğince sahip çıkacağız. Biz bu noktada her zaman takımımızın yanındayız. Çünkü Yeni Malatyaspor bizim sevdamız" dedi.
Yeni Malatyaspor Kulüp İdari Menajeri Selçuk Günaydın ise, şehrin takıma verdiği desteğin kendilerini mutlu ettiğini kaydederek, "Yeşil Sinema her zaman olduğu gibi bizleri yine davet etti. Takımımız, Anadolu Selçukluspor maçının stresini atıp, maç öncesi moral depolayacak. Takımımız gülüp, eğlenecek ve daha sonra kampa girecek. İnşallah Pazar günü de güzel bir galibiyet alarak, bu galibiyeti şehrimize armağan edeceğiz" diye konuştu.
Günaydın, Yeni Malatyaspor'a desteklerinden dolayı Murat Yeşil'e forma hediye etti.
(FD-BH-S)

26.01.2013 11:30:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT