1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'da teknik direktör Adnan Erkan, ligin ilk yarısının sonlarında yakaladıkları çıkışı, Kırklarelispor maçını kazanarak sürdürmek istedikler

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor'da teknik direktör Adnan Erkan, ligin ilk yarısının sonlarında yakaladıkları çıkışı, Kırklarelispor maçını kazanarak sürdürmek istediklerini söyledi.
Denizli Belediyespor, ligin ikinci yarısının ilk maçında pazar günü Kırklarelispor'u ağırlayacak. Kınıklı'daki altyapı tesislerinde yapılan antrenmanda çift kale maçı, Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, başkan yardımcıları Akın Çelik, Sait Özkan ile yönetim kurulu üyeleri Süleyman Erdoğan, Süleyman Kaya, İhsan Altaş ve Cem Öztürk de izledi.
Denizli Belediyespor Teknik Direktörü Adnan Erkan, Kırklarelispor'un iyi bir takım olduğuna değinerek, "İlk yarıda ki çıkışı son hamlede yaptık. Çıkış ile birlikte yakaladığımız, 6 haftalık yenilmezlik serimizi devam ettirmek için, Kırklarelispor maçını kazanmamız gerekli. Formda takımlar için devre arasına girmek olumsuz olarak algılansa da, biz çalışmalarımızı maksimum düzeyde yaptık. Kampta güzel çalışma ortamları oldu. İyi oynadığımıza futbol kamuoyu da hemfikir ama iyi oyunumuzu güzel sonuçlarla taçlandırabilirsek, çok daha güzel olacak. Bunu da başarabilecek güçteyiz" dedi.
Bu arada Denizli Belediyespor-Kırklarelispor maçını Ali Karatutlu yönetecek.
(EV-BH-BÇ-S)

25.01.2013 14:43:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT