1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da takıma yeni transfer olan sol kanat oyuncusu Mehmet Türkmehmet, Yeni Malatyaspor'un ligi hak ettiği yerde bitireceğini söyledi. Türkmeh

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da takıma yeni transfer olan sol kanat oyuncusu Mehmet Türkmehmet, Yeni Malatyaspor'un ligi hak ettiği yerde bitireceğini söyledi.
Türkmehmet, Yeni Malatyaspor'un büyük bir camia olduğunu kaydederek, kaliteli bir ekibe geldiği için çok mutlu olduğunu belirtti.
Yeni Malatyaspor'un hedeflerini çok iyi bildiğini ve takıma hedefleri doğrultusunda katkı yapacağını ifade eden Türkmehmet, "Yeni Malatyaspor gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Kampta çok güzel bir ortam var. Burada olduğum için çok mutluyum. Bizi zor bir süreç bekliyor. Liderin 7 puan gerisindeyiz. Ama takımımız bu puan farkını kapatıp, rakipleriyle arasındaki puan farkını açabilecek güce ve kaliteye sahip. İnşallah Yeni Malatyaspor ligi hak ettiği yerde bitirecektir" dedi.
Türkmehmet, kendi performansıyla ilgili de bir değerlendirme de bulundu. Ligin ilk yarısında Karşıyaka'da fazla forma şansı bulamadığını kaydeden tecrübeli futbolcu, "Ligin ilk yarısında Karşıyaka'da forma giydim. Açıkçası çok fazla forma şansı bulamadım. Ancak Yeni Malatyaspor'a geldikten sonra iyi bir kamp dönemi geçirdiğimi düşünüyorum. Eski halime geliyorum. Kampın sonunda hazır hale geleceğim" şeklinde konuştu.
(FD-BH-S)

17.01.2013 16:01:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT