1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da takım kaptanı Okan Öztürk, ligin ikinci yarısında farklılıklar göstererek, hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Öztürk, ligin ilk yarısı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da takım kaptanı Okan Öztürk, ligin ikinci yarısında farklılıklar göstererek, hedeflerine ulaşacaklarını söyledi.
Öztürk, ligin ilk yarısında istediklerini tam anlamıyla yapamadıklarını belirterek, iyi bir hazırlık sürecinden sonra ikinci yarıda daha iyi olacaklarını kaydetti.
Antalya'da iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ifade eden tecrübeli futbolcu, "Kamp çalışmalarımız çok iyi geçiyor. Bizim için 16 günlük kamp çalışmaları süreci Cuma günü sona erecek. İyi ve verimli bir kamp dönemi geçiriyoruz. Cuma gününe kadar ağır tempoda çalışmalarımızı gerçekleştirip, lige hazır bir şekilde girmek istiyoruz" dedi.
Okan, lider Balıkesirspor ile aralarında 7 puan farkın olduğunu anımsatarak, "Ligin ikinci yarısında farklılıklar göstermemiz gerekiyor. Ligin ilk yarısı itibariye istediklerimizi tam anlamıyla sahaya yansıtamadık. Neticesinde de biraz geriye düştük. Ama ligin ikinci yarısında bunu telafi edip, istediğimiz hedefe ulaşacağız" diye konuştu.
(FD-RFK-S)

15.01.2013 11:24:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT