1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor, 10 günlük devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya gitti. Denizli Belediyespor, ligdeki devre arası kamp çalışmalarının 2. etabın

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Denizli Belediyespor, 10 günlük devre arası kamp çalışmaları için Antalya'ya gitti.
Denizli Belediyespor, ligdeki devre arası kamp çalışmalarının 2. etabını Antalya'da sürdürecek. Kremlin Palas Otel'de 10 gün sürecek olan kamp için, tesislerdeki kahvaltının ardından yola çıkan kırmızı-beyazlılarla birlikte, Denizli Belediyespor Kulüp Başkanı Rüşan Uzunoğlu da Antalya'ya gitti. Denizli Belediyespor kafilesini uğurlamak için başkan yardımcıları Akın Çelik, Mehmet Teke ile yöneticiler Süleyman Erdoğan ve Cem Öztürk de tesislere geldi. Denizli Belediyespor kafilesini, tesislerin önünden yöneticiler ve kulüp çalışanları tarafından yolcu edildi. Sakatlığı nedeniyle teşhis ve tedavi amaçlı şehir dışında olan Samet'in kampa Antalya'da dahil olacağı belirtildi.
Takımla birlikte Antalya'ya giden Denizli Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, tecrübe kazanmaları için sezon başı Batman Petrolspor'a kiralık olarak verilen Denizlili futbolcular İbrahim Kongur ve Gökhan Demir'i tekrar Denizli Belediyespor bünyesine kattıklarını belirterek, iki futbolcunun Antalya kampına dahil edildiğini söyledi.
10 günlük kampta futbolcuların ligin ikinci yarısı öncesinde istenilen performansa ulaşacağını inandığını kaydeden Başkan Uzunoğlu, "Ligin ikinci yarısı daha zorlu geçecek. Puanlar aslanın ağzında değil midesinde olacak. Biz takım kadromuzu bozmadık. Çünkü kadromuzdaki futbolculara güvenimiz tam. Takım olarak karakterli ve ahlaklı futbolculardan oluşan, oturmuş bir kadromuz var" dedi.
(EV-SK-BH-S)

09.01.2013 12:33:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT