1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Mehmet Altıparmak, koşan ve mücadele eden bir ekip olacaklarını kaydederek, rakiplerine üstünlük kurarak, hedeflerine ulaş

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da teknik direktör Mehmet Altıparmak, koşan ve mücadele eden bir ekip olacaklarını kaydederek, rakiplerine üstünlük kurarak, hedeflerine ulaşacaklarını söyledi.
Ligin ilk yarısı itibariyle istedikleri yerde olmadıklarını ifade eden Altıparmak, "Ligin ilk yarısını istediğimiz gibi bitiremedik. Tabi ben son 1 aydır takımın başındayım. Şu anda bulunduğumuz yer hak ettiğimiz bir yer değil. Şuandaki yerimizi ne şehir, ne camiamız, ne yönetimimiz, ne taraftarımız ne de futbolcular ve bizler hak etmiyoruz" dedi.
Altıparmak, devre arası kamp çalışmalarında takımın eksiklerini gidermek için yoğun tempoda çalışacaklarını belirterek, "Devre arası kampını iyi değerlendirmek istiyoruz. Özellikle eksiklerimiz var ve bu eksikleri gidermek istiyoruz. Eksiklerimizi de çalışarak gidereceğiz. Bu nedenle de uzun süreli bir devre arası kampı geçireceğiz. Koşan ve mücadele eden bir ekip olacağız. Kamp çalışmalarını da bu yönde yapacağız" ifadelerini kullandı.
Takıma birkaç takviye yapabileceklerini ifade eden Altıparmak, "Ligde koşan ve mücadele etmeyen takımlar iş yapmıyor. Bu yüzden kolan ve mücadele eden bir ekip olmalıyız. Tabi ki kaliteli bir kadromuz var. Ancak buna mücadeleyi de eklememiz gerekiyor. Bu anlamda takıma 1-2 takviye de yapabiliriz. İnşallah iyi bir kamp dönemi geçirip, rakiplerimize ligin ikinci yarısında üstünlük kurarak, hedefimize ulaşacağız" diye konuştu.
(FD-RFK-S)

31.12.2012 15:17:16 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT