1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcularla toplantı yaptı. Teknik heyet ve futbolculara verilen izin öncesinde Yeni Malatyaspor Kulü

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor'da kulüp yönetimi, teknik heyet ve futbolcularla toplantı yaptı.
Teknik heyet ve futbolculara verilen izin öncesinde Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Ertan Mumcu, teknik heyet ve futbolcularla Nurettin Soykan Tesisleri'nde bir araya geldi.
Malatya'dan ayrılmadan önce son antrenmanını yapması beklenen sarı-kırmızılı takımda antrenman iptal edildi. Saat 11.45 uçağıyla Malatya'dan ayrılmayı planlayan teknik direktör Mehmet Altıparmak ise uçağını iptal etti. Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Ertan Mumcu ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak teknik direktör Mehmet Altıparmak ile bir araya gelerek, toplantı yaptı. Yönetim daha sonra futbolcularla bir araya geldi. Bu toplantının ardından kulüp başkanı Ertan Mumcu, teknik direktör Mehmet Altıparmak ile bir görüşme yaptı. Devre arasında ki kampı öncesi gerçekleştirilen toplantıda neler konuşulduğu sır gibi saklanıyor.
Teknik heyet ve futbolcular, bugün Malatya'dan ayrılacak. Takım, 2 Ocak'ta Antalya'da toplanarak ve devre arası çalışmalarına başlanacak.
(FD-BH-S)

26.12.2012 14:03:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT