1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Tokatspor Kulübü Başkanı Emin Yılar, ligin ilk yarısında yaşanan olumsuzluklara rağmen takımın karnelerinin pekiyi olduğunu söyledi. Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tokatspor'da ligin ilk

Tokatspor Kulübü Başkanı Emin Yılar, ligin ilk yarısında yaşanan olumsuzluklara rağmen takımın karnelerinin pekiyi olduğunu söyledi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tokatspor'da ligin ilk yarısının değerlendirmesini yapan Başkan Yılar, basın mensuplarının karşına geçti. Tokatspor'un 17 haftalık süreçte geldiği noktaya değinen Başkan Yılar, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen herkesin karnesini önüne koyduğunu belirterek, "Çok şükür ki karnemizde notlarımızın hepsi pekiyi. Bence olabileceğinin en iyisi. Gönül isterdi ki dün itibariyle birinci olarak ilk yarının karnesini alalım. Nasip değilmiş, ilk yarıyı ikinci sırada bitirdik. Bu yönetim kurulunun birlik beraberliği, hocamızın, sporcuların bizlere güvenmesi ile oldu. Herkes yapması gerekeni yaptı ve bu noktaya ulaştık. Buraya ulaşırken çok sıkıntıya girdiğimiz günler oldu. Bu birliktelikle bunları aştık" dedi.
Başkan Yılar, müteahhit Alper Alptekin'in takımın kamp masraflarını karşılayacağını ifade ederek, "Ayrıca deplasman primimizi ödemişti. Geçen sezon takım ligde kalırsa yapmış olduğu inşaattan bir daire sözü vermişti. Bu dairenin de tapusunu Tokastpor'a devretti. Kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Başkan Yılar ayrıca, şuan ki yönetimin alacaklarının peşinde olduğu yönünde iddialar olduğunu belirterek konuşmasına şöyle devam etti: "898 bin TL gelir olan Tokatspor'da icra ile birlikte toplam 1 milyon 728 bin TL ödeme yapıldı. Gelirden fazla bir harcama var. Bu harcama tamamen yönetim kurulunun bizlere verdiği borçla ödendi. Bunun dışında Tokatspor'un sabit geliri yok. Ayrıca 'başkan, yönetim istifa mı ediyor, hoca gidiyor mu, topçular kaçıyor mu?' deniliyor. Tokatspor'la alakalı şuan yapılacak tek dedikodu 'helal olsun Tokatspor sezonu iyi bitirdi.' Gerçeği de bu. Tokatspor'un şu anda transfer yapmaya ihtiyacı yok."
(Nİ-SLH-Y)

24.12.2012 18:50:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT