1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Turgutluspor'un yeni teknik direktörü Hüseyin Özcan, takımının çok daha potansiyelli olduğunu ve puan tablosunda hak etmedikleri yerde bulunduklarını söyled

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Turgutluspor'un yeni teknik direktörü Hüseyin Özcan, takımının çok daha potansiyelli olduğunu ve puan tablosunda hak etmedikleri yerde bulunduklarını söyledi.
Turgutluspor'un başında 2 maça çıkan Hüseyin Özcan, devre arasında gelecek ve gidecek futbolcular hakkında detaylı bir rapor hazırlayacağını ve yönetim kurulu ile bu konuda görüşeceğini ifade etti.
Turgutluspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan, devre arasındaki kamp sürecine dair de açıklamalarda bulundu. Turgutluspor ile başarı yakalamak istediğine değinen Özcan, "Geldiğim günden beri yoğun bir mesai harcıyoruz. Potansiyelli oyunculardan kurulu bir takımız ancak istediğimiz sistemi yeni yeni takıma adapte etmeye çalışıyoruz. Bandırmaspor maçında iyi bir netice ile devre arasına moralli gitmek amacındayız. Devre arası gerekli takviyeleri yapmak adına hazırlayacağım rapor doğrultusunda yönetim kurulumuz ile bir değerlendirme yapacağız. Kulübümüz maddi menfaatlerini gözeterek bir kaç hamle yaparak ikinci yarıya performansı yüksek bir Turgutluspor ortaya koyacağımıza inanıyorum. Böylesi köklü bir camianın ligin her zaman üst sıralarında olması gerektiğine inanıyorum. İyi bir devre arası kampı geçirerek hedeflediğimiz noktaya ulaşmak istiyoruz. Bu takım bunu yapabilecek güçte ve yetenekte oyunculardan kurulu. Takım olma sürecinde eksiklerimiz olmuş olabilir. İkinci yarıyla birlikte takımımız camiaya ve taraftarlara iyi bir Turgutluspor izletecektir. Taraftarımızın ve kentin bize olumlu destek vermesini istiyorum. Başarı uzakta değil ama başarının gelmesi için kenetlenmeliyiz" dedi.
(İLK-ERG-BH-S)

19.12.2012 14:44:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT