1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig
A+A-

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Bozüyükspor'da başkan Cengiz Özkan, Tepecikspor karşısında alınan mağlubiyetle alakalı olarak, futbolcularının suni çime alışık olmadıklarını ve motivasy

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Bozüyükspor'da başkan Cengiz Özkan, Tepecikspor karşısında alınan mağlubiyetle alakalı olarak, futbolcularının suni çime alışık olmadıklarını ve motivasyon eksikliğinden dolayı mağlup olduklarını söyledi.
Özkan, Gaziantespor maçı sonrası morallerinin bozuk olduğunu ve bu halde Tepecikspor karşısına çıktıklarını ifade ederek, "Gaziantepspor maçı öncesi futbolcularımız, teknik heyetimiz ve yönetim olarak Bozüyük halkının, siyasilerin ve bürokratların bizim hissettiğimizi hissetmesi için büyük efor harcadık. Sahadaki mücadelenin güzelliği yüreğimize su serperken, sahiplenme ve maddi beklentiler bizi hayal kırıklığına uğratmıştır. Bu nedenle de takımımızda ve yönetimimizde moral bozukluğu oluşturdu. Bu olumsuzluklarla gittiğimiz Tepecikspor karşısında, suni çime alışkanlığımız olmadığından ve futbolcularımızın motivasyon eksikliğinden kaynaklanan 89. dakikada gol yedik ve sahadan mağlup ayrıldık" dedi.
Maddi sıkıntılar nedeniyle ligin ilk yarısında birçok oyuncularını kaybedebileceklerine dikkat çeken Özkan, "Önümüzdeki Turgutluspor ve Fethiyespor maçlarıyla ligin ilk yarısını tamamlıyoruz. Maddi sıkıntılar çözülmezse devre arasında birçok futbolcularımızı kaybedebilir, elimizde kalan oyuncularla ezik bir şekilde Bozüyük'ü temsil etmeye çalışırız. Bozüyükspor'un ezildiğini görüp kendine görev addetmeyen ve bu sorumluluğa el atmayan herkes bu durumdan payını alacaktır. Türkiye'de PTT müdürünün Türkiye Tenis Federasyonu başkanlığı yaptığı dönemde, Bozüyükspor'un ezik olarak kalınmasına seyirci kalınması bizi rahatsız etmektedir" diye konuştu.
Özkan, taraftarların ve Bozüyük halkının desteğini manevi olarak her zaman hissettiklerini de aktararak, hafta sonu oynanacak Turgutluspor maçında kendilerini yalnız bırakmayacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.
(KÇ-YS-BH-S)

10.12.2012 15:07:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT