1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Spor Kompleksi Açılışa Hazır

Spor Kompleksi Açılışa Hazır

Spor Kompleksi Açılışa Hazır
A+A-

Fatsa Belediyesi'nin yeni yaptırdığı 8 milyon lira değerindeki Spor Kompleksi'nde kahvaltıya katılan İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'e Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan hem üyelik kartını takdim

Fatsa Belediyesi'nin yeni yaptırdığı 8 milyon lira değerindeki Spor Kompleksi'nde kahvaltıya katılan İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin'e Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan hem üyelik kartını takdim etti hem de 10 Şubat 2013 tarihinde yapılacak açılış davetiyesini sundu. Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde gerçekleşen kahvaltıya milletvekillerinden katılım olmadığı gözlendi. Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Ünye Kaymakamı Mustafa Demir, çevre ilçe ve belde belediye başkanları kahvaltıda hazır bulundu. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol'a da davetiye ve üyelik kartı takdiminde bulundu.
İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, kahvaltıda yanına gelen bir kız çocuğuyla yakında ilgilendi. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan kahvaltının sonlarına doğru İçişleri eski Bakanı Şahin'e hem üyelik kartını takdim etti hem de 10 Şubat 2013 tarihinde yapılacak açılış davetiyesini sundu. Kahvaltı sonrası Belediye Spor Kompleksi'nden ayrılırken Spor Kompleksi'nin her şeyi ile açılışa hazır olduğunu gördüğünü ifade eden İçişleri eski Bakanı İdris Naim Şahin, "Belediyemiz ve müteahhit firmamız uzun uğraşlar sonucunda Spor Kompleksini bitirmiş. Açılışa hazır olduğunu gördük ve daha fazla beklemeden açılış yapılmasına karar verdik. Burayı artık gençlerimizin kadınlarımızın büyüklerimizin hizmetine sunmayı arzu ediyor ve herkesi bu açılışa davet ediyoruz" dedi.
(MY-HO-Y)

03.02.2013 12:40:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT