1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor A.ş. Avrupa Fair Play Ödülü'nü Aldı İstanbul

Spor A.ş. Avrupa Fair Play Ödülü'nü Aldı İstanbul

Spor A.ş. Avrupa Fair Play Ödülünü Aldı  İstanbul
A+A-

Düzenlediği ulusal ve uluslararası organizasyonlardan ve Fair-play kuralları içinde yaptığı hizmetlerden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir kuruluşu olan SPOR A.Ş., Avrupa Fair Play Birliği

Düzenlediği ulusal ve uluslararası organizasyonlardan ve Fair-play kuralları içinde yaptığı hizmetlerden dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir kuruluşu olan SPOR A.Ş., Avrupa Fair Play Birliği (EFPM) ve Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği (EOC) tarafından 2012 yılının 'Şeref Diploması' ödülüne layık görüldü.
Kurulduğu 1989 yılından beri İstanbul halkına spor hizmeti veren ve herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm bireylerin spor yapması için çalışan Spor A.Ş., Türkiye'de ilk kez böyle bir ödüle layık görülen şirket oldu.
Ödül töreni 9 Şubat Cumartesi günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu'nda saat 19.00'da yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a bu ödülü, Avrupa Fair Play Birliği Başkanı Christian Hinterberger takdim edecek.
Ayrıca aynı gece Türk Spor Ajansı tarafından 'Yılın Spor Yazarı' seçilen Türkiye Gazetesi'nden Hasan Sarıçiçek ve Dünya Fair Play ödülüne layık görülen futbolcu Turgay Bahadır'da ödüllerini alacaklardır.
(BH-BÇ-S)

07.02.2013 12:06:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT