1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. SP'den seçim çalışmaları

SP'den seçim çalışmaları

SP'den seçim çalışmaları
A+A-

Saadet Partisi Van Milletvekili Adayı Özay İlhan, İskele Mahallesi’ndeki piknik alanında vatandaşları ziyaret ederek oy istedi.


Saadet Partisi Van Milletvekili Adayı Özay İlhan, birlikte rahmet, ayrılıkta azap olduğunu vurgulayarak, “Birlikte sevgi vardır. Birlikte merhamet, vatan, millet, bayrak vardır. Ama ayrılıkta her zaman zulüm, yolsuzluk ve yoksulluk vardır. Milli İttifak olarak BBP ve Saadet Partisi olarak Erbakan Hocamızın ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda bu birlik ve beraberliği tesis etmek için bir çalışma yaptık. Her iki liderimiz ülkemizin, hatta tüm İslam âleminin birlikteliği için çalıştılar. Hatta tüm insanlık için zalimin zulmünü yok etmek için çalıştılar. Bu yüzden bu ittifak son derece önemlidir” dedi.


Saadet Partisi’nin milletin ve İslam âleminin umudu olduğunu ifade eden İlhan, “7 Haziran seçimlerinin önündeki tüm engelleri ve barajları yıkarak, bu ülkenin ve milletin refahı için el ele çalışacağız. Saadet ve BBP’nin düşüncelerinin temeli şefkat, merhamet ve sevgidir. Gayesi de bütün milletimizin mutluluğu, saadeti, refahı ve bütünlüğüdür. Bugün buradaki sevgi mitingi dalga dalga tüm ülkeye yayılacak. Bizim davamız sevgiyi emreder. İslam sevgi dinidir. Ülkemizde birliği ve sevgiyi tesis edeceğiz. 8 Haziran sabahı mecliste olacağız ve bu millete sevginin başarısını ve sevginin zaferini, saadet zaferini tattıracağız” şeklinde konuştu.

A+A-

HABERE YORUM KAT