1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sp'den Memur-sen'e Destek Ziyareti

Sp'den Memur-sen'e Destek Ziyareti

Spden Memur-sene Destek Ziyareti
A+A-

SP Bursa il yönetimi Memur-Sen'i ziyaret ederek '10 milyon imza' kampanyasına destek verdi. Memur-Sen İl Temsilcisi Numan Şeker, Saadet Partisi İl Başkanı Selim Sait Terzioğlu'nun yönetimiyle birli

SP Bursa il yönetimi Memur-Sen'i ziyaret ederek '10 milyon imza' kampanyasına destek verdi.
Memur-Sen İl Temsilcisi Numan Şeker, Saadet Partisi İl Başkanı Selim Sait Terzioğlu'nun yönetimiyle birlikte kendilerini ziyaret etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şeker, kamusal alanda en büyük konfederasyon olan Memur-Sen'in toplumsal olaylar ve halkın hükümetten beklentileri konusunda hassas olduğunu söyledi. 'Özgürlük için 10 milyon imza' kampanyasını başlattıklarının altını çizen Şeker, "Kamu alanında kıyafet serbestisi talebimiz bizim için çok önemli. Ülke genelinde kampanyamıza halkımızın destek vermesini, siyasi partilerin de siyaset alanında destekçimiz olmalarını bekliyoruz" dedi.
Saadet Partisi İl Başkanı Selim Sait Terzioğlu ise partilerinin bu kampanyaya gönülden destek verdiklerini belirtti. Mevcut yönetmeliğin darbe ürünü olduğunu söyleyen Terzioğlu, "Anayasal değişimle birlikte hürriyetlerin artacağı bir hukuki düzenlemeye ihtiyaç olduğunu dile getirdi.
(MŞ)

01.02.2013 11:18:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT