1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Soylu Partilileri Ağlattı

Soylu Partilileri Ağlattı

Soylu Partilileri Ağlattı
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde düzenlenen "Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler Programı-1"na katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti iktidarının 10 yıllık icraatlarını anlatırk

Çanakkale'nin Biga ilçesinde düzenlenen "Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler Programı-1"na katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti iktidarının 10 yıllık icraatlarını anlatırken partililer gözyaşlarını tutamadı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, partisinin Çanakkale İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Burada partililerle buluşan Soylu, hem 10 yıllık icraatları anlattı, hem de önümüzdeki seçimlerin öneminden bahsetti. Soylu'nun, özellikle Van depremi ile ilgili konuşması partilileri duygulandırdı. Konuşma esnasında hıçkırarak ağlayanları yine partililer sakinleştirdi. Önümüzdeki seçimlerin ülke için son derece önemli olduğunu söyleyen Soylu, "Önümüzdeki yerel seçim bir dönüşüm seçimidir. Alınacak her bir oyun, peşinden gelecek 2 seçimi etkileyeceği bir seçimdir. Yani belediye başkanlığını almak yetmez. Bir oy daha fazla almalı, bir kapı daha fazla çalmalıyız. Bir 10 yıl ülkeyi birlikte bu seviyeye getirdik, bir 10 yıl daha ileriye götürmeliyiz. Bu hükümet, 10 yılda yorulmuş bir hükümet değildir. Tam aksine vites yükseltmektedir. O yüzden bu hızı kesmeyelim. O yüzden 2014 seçimleri sonrası kimseye 'aman' hakkı bırakmayalım. Niçin aman hakkı bırakmayalım? Birileri heveslenmesin cumhurbaşkanlığı seçimi için. Sandıkları öyle oylarla dolduralım ki, öyle her kapıya gidelim ki, Türkiye'de 10 yıldır ülkenin dönüşümünü sağlayan, bu milletin sevgilisi olan insanı cumhurbaşkanlığına halkın oyuyla taşıyalım'' dedi.
(GD-MŞ-AŞ-Y)

16.12.2012 17:26:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT