1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sosyetik Güzel Burcu Esmersoy ayrılan Başar takside görüntülendi..

Sosyetik Güzel Burcu Esmersoy ayrılan Başar takside görüntülendi..

Sosyetik Güzel Burcu Esmersoy ayrılan Başar takside görüntülendi..
A+A-

Güzel sunucu Burcu Esmersoy ve Başar savur daha önce evlenmesi beklenirken ayrılarak herkesi hayat kırıklığına uğratmışlardı. Akustik Güzel Burcu Esmersoy ayrılan Başar takside görüntülendi..

Ekranların güzel sunucu isimlerinden olan Burcu esmersoy ve ile başar savur un evlenmeleri beklenirken ayrılmaları sanat camiasını şaşırtmıştı ve sonrasında Güzel suncu Burcu esmersoy işine dört dörtlük sarılırken ayrıldığı Başar savur ise gece alemlarinde objektiflere yakalandı.

 

Güzel sevgilisinin futbolla olan ilgisinden dolayı rahatsız olan savur'un ilişikisinden ayrıldığı idaa edildi.Ünlü iş adamı  öceki gün sosyete kesiminin önde gelen isimlerinden olan Mutlu dinçkök ile etilerde bir mekandan çıkarken kameralara yansıdı. Gece geç saatlere kadar eğlenen Dinçkök ile Savur'un samimiyeti birçok kişinin dikkatini çekti. Daha önce de Bebek'te birlikte görüntülenen Mutlu Dinçkök ile Başar Savur'un samimiyeti ise "Yeni bir aşk mı?" sorusunu akıllara getirdi.


Güzel sunucu Burcu esmersoy ve Başar savur daha önce evlenmesi beklenirken ayrılarak herkesi hayat kırıklığına uğratmışlardı. Ayrılık sonrası Bursu işine dört elle sarılırken Başar savur ise gece alemlarine akmakta...İki ünlü aynı mekandan çıkarken aynı taksiye binerken objektiflere yakanması ve çok rahat davranmaları ise dikkat çekti..Başar Savur, bir yandan Dinçkök'e espri yapıp gülerken bir yandan da basına "Burcu'yu unuttum" mesajı verdi.

 

esmersoy.jpg 

 

Burcu Esmersoy Biyografisi
NTV’de sunduğu haber ve spor programlarıyla tanınan Türk sunucu. 2006 yılından bu yana NTV Spor Servisi’ni sunan Esmersoy, Evo ve NYC dergilerinde yazarlık yapmaktadır. 


Kamile Burcu Esmersoy, 2 Ekim 1976 tarihinde, Timur Esmersoy’un çocuğu olarak İstanbul’da Zeynep Kamil hastanesinde dünyaya geldi. Çerkez kökenli olan ailesi Burcu Esmersoy 4 yaşındayken boşanmıştır. Ablası ile birlikte babaannesinde büyümüştür. Beşiktaş Lisesi’ni bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi’ne giren Esmersoy, bu okulda Turizm İşletmeciliği okudu ve bu bölümden mezun olmasının ardından New York Üniversitesi’nden Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı.
1997'de katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından 1997 yılında, Miss İnternational yarışmasına katılan Esmersoy, ülkemizi bu yarışmada Japonya’da temsil etmiş ve de Dostluk Güzeli ünvanını kazanmıştı.Medya dünyasına Hıncal Uluç'un sekreteri olarak girdi. Birkaç klip oyunculuğu yaptı. Daha sonra; Bir süre Kanal D’de çocuk programları sunan ve de Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu’ndan dereceyle mezun olan Esmersoy, 2000 yılında CNN Türk’ün spor departmanına girdi ve de 2005 yılına kadar burada dış haber editörü, spor spikeri ve muhabir olarak görev yaptı.

2006 yılında ise NTV’nin başarılı spor programı Spor Servisi’nin sunuculuğunu yapmaya başlayan Esmersoy, erkek egemenliğindeki bu alanda kısa sürede büyük bir başarı kazandı ve de ekranların vazgeçilmez yüzü haline geldi. Formula 1 yarışlarını yerinde takip etti ve programlar yaptı.

Burcu Esmersoy, İngilizce ve İtalyanca dillerini bilmektedir.

Burcu Esmersoy, Ferrari'nin Reklam Pazarlama ve Sponsorluk Müdürü Massimo Cusimano ile 2005'te Paris'teki Türk Konsolosluğu'nda evlendi. 28 Şubat 2006 tarihinde de İtalya'da bir kilise nikahı yaptı. 2008 yılında boşandı.

Evo Otomobil dergisinde ve NYC dergisinde yazıları yayınlandı.

2010 yılında Mahsun Kırmızıgül'ün yapımcısı olduğu "Romantik Komedi" filminde Konuk oyuncu olarak yer aldı.

30 Ekim 2010 tarihinde yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği "Yok Böyle Dans" yarışmasında yarışmacı olarak bulundu. Azra Akın’ın İlk sezonun kazananı olduğu yarışmada; Azra Akın, Bedük, Bora Kozanoğlu, Burcu Esmersoy, Burcu Güneş, Defne Joy Foster, Derya Büyükuncu, Eda Taşpınar, Güneri Civaoğlu, Metin Arolat, Nilgün Belgün, Pascal Nouma, Ragga Oktay, Sibel Arna gibi ünlüler yarıştı, jüri koltuğunda ise Lilia Bennett, Saba Tümer, Sait Sökmen ve Tan Sağtürk bulunmuştur.

2011 yılında yapılan "Yok Böyle Dans" yarışmasında ise Burcu Esmersoy sunucu olarak görev yapmıştır.

2012 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında da sunuculuk yaptı.

Burcu Esmersoy, Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş'nin patronu sevgilisi Sami Kresepi'yle 2013 yılının Ekim ayında evleneceğini açıkladı.

Oynadığı Dizi Ve Filmler : 
2012 - Çocuklar Duymasın
2011 - Dedektif Memoli
2010 - Romantik Komedi

A+A-

HABERE YORUM KAT