1. HABERLER

  2. Sosyetik Güzel Bolu Dağı'nı Geçemedi

Sosyetik Güzel Bolu Dağı'nı Geçemedi

Sosyetik Güzel Bolu Dağını Geçemedi
A+A-

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, bir süreden beri sevgilisi Tugay Gökkaya ile tatil yaptığı Kartalkaya'dan İstanbul'a dönüşünde Bolu Dağı'nda kar yağışı nedeniyle Highway Outlet Alışveriş Merkezi'ne sığ

Sosyetik güzel Süreyya Yalçın, bir süreden beri sevgilisi Tugay Gökkaya ile tatil yaptığı Kartalkaya'dan İstanbul'a dönüşünde Bolu Dağı'nda kar yağışı nedeniyle Highway Outlet Alışveriş Merkezi'ne sığınmak zorunda kaldı.
Menajeri ile birlikte İstanbul'a giden sosyete güzeli Süreyya Yalçın, Bolu Dağı'nda kar yağışı ve ulaşımın sürekli kapanması sonrasında Highway Outlet Alışveriş Merkezi'ne girdi. Yalçın, burada gezerek alışveriş yaptı. Daha sonra kuaföre giderek saçlarını yaptıran Süreyya Yalçın, alışveriş merkezinde bulunan bir arkadaşıyla sohbet etti.
İstinye Park müdavimi sosyetenin gözde isimlerinden Süreyya Yalçın'a vatandaşlar ilgi gösterdi. Vitrinleri dikkatli bir şekilde inceleyen Yalçın, bir saat kaldığı alışveriş merkezinde gösterilen ilgiye teşekkür ederek ayrıldı.
Süreyya Yalçın, geçen günlerde sevgilisi Tugay Gökkaya ile birlikte yaptığı Kartalkaya tatilinde iki gecede 23 şişe şampanya patlatarak 60 bin TL ödemiş ve kamuoyunda uzun süre konuşulmuştu.
(BV-HO-Y)

09.01.2013 15:19:19 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT