1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Sosyal Medyaya erişim kısıtlandı mı?

Sosyal Medyaya erişim kısıtlandı mı?

Sosyal Medyaya erişim kısıtlandı mı?
A+A-

Sabahın erken saatlerinden itibaren Van, Diyarbakır ve Mardin başta olmak üzere bir çok ilde Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve WhatsApp gibi sosyal medya ağlarına erişim kısıtlandı.

İçişleri Bakanlığı’nca Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan ve Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk görevden uzaklaştırılmasının ardından Doğu ve Güneydoğu’nun bir çok ilinde sosyal medyaya erişim kısıtlandı. Sabahın erken saatlerinden itibaren Van, Diyarbakır ve Mardin başta olmak üzere bir çok ilde Facebook, Twitter, Instagram, Youtube ve WhatsApp gibi sosyal medya ağlarına erişim kısıtlandı.

Ne zamana kadar kısıtlama olacak?
İçişleri Bakanlığı’nca 3 ilde görevden alınan belediye başkanlarının yerine atanan kayyumların ardından erişim kısıtlaması getirilirken, bölgede herhangi bir provokasyona mahal vermemek adına sosyal medya ağlarının kısıtlandığı iddia edildi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı kentte sosyal medyaya erişim bu akşam veya yarından itibaren yapılabilecek.
WanHaber.com

A+A-

HABERE YORUM KAT