1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sosyal medyanın gülen yüzü Nur yerlitaş reklam şirketlerinin ilgi odağında...

Sosyal medyanın gülen yüzü Nur yerlitaş reklam şirketlerinin ilgi odağında...

Sosyal medyanın gülen yüzü Nur yerlitaş reklam şirketlerinin ilgi odağında...
A+A-

Nur yerlitaş son zamanlarda internetin ve sosyal medayanın yüzü oldu ve reklamların ise odak merkezinde bulunuyor..Sosyal medyanın yıldızlaşan siması Nur yerlitaş'a reklam şirketlerince büyük teklifler..

Son zamanların en çok konuşunal ve sosyal medayada özelliklte capslerler yıldız haline gelen Nur yerlitaş'a reklam camiasından büyük tepkiler geliyor. özellikler konuşması mimikleri ve hareketleri ile sosyal medayada ve ekranlarda dikkat çeken nur yerlitaş şimdilerde ise reklamcıların odağında bulunuyor..

 

Nur yerlitaş son zamanlarda internetin ve sosyal medayanın yüzü oldu ve reklamların ise odak merkezinde bulunuyor..Ünlü simaya reklamcılardan dev rakamlar geldi..Nurella lakabı ile bilinen ve juri üyesi olduğu  yarışma programında yaptığı hareketler ve konuşmalarıyla herketsin sempatisini kazanan nur yerlitaş popülerliğini her geçen gün artırıyor ve reklamlardan yoğun teklifler geliyor.


çok sayıda reklam filmi teklifi alan ünlü modacı, iddiaya göre sonunda bir içecek firmasının teklifine "evet" dedi. Kulislerde, Yerlitaş'ın bu reklam karşılığında 700 bin lira alacağı konuşuluyor.

 

nur.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT