1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Sosyal Medya Devi Facebooktan arkadaşlarına "Teşekkür et" sistemi

Sosyal Medya Devi Facebooktan arkadaşlarına "Teşekkür et" sistemi

Sosyal Medya Devi Facebooktan arkadaşlarına "Teşekkür et" sistemi
A+A-

Facebook "Teşekkür Et" devrini başlattı. Sosyal Medya Devi gündemden düşmeden yeni bir sistemini kullanıcılara sundu. Facebook en sevdiğiniz arkadaşlarınıza özel bir video hazırlayarak Teşekkür etmenizi sağlıyor.

Facebook yenilikleri arasına "Arkadaşına Teşekkür Et" sistemini ekledi. Facebooktan en sevdiğin arkadaşlarına özel bir video hazırlayarak Teşekkür etmenizi sağlıyor.

Gün geçmesin ki Facebook sistemlerini değiştirmesin. Whatsapp'ı satın aldıktan sonra filosunu daha çok güçlendiren hem Facebook ile Whatsapp üzerinde yaptığı değişiklikler ile sürekli gündemde kalan Facebook bu sefer de "Teşekkür et." devrini başlattı.  Günümüz koşullarında herkesin Sosyal Medya üzerinde olduğunu tahmin eden Sosyal Medya Devi ilgileri yeniden üstüne çekmek için seçtiğiniz arkadaşlarınıza "Teşekkür et." videosu hazırlayarak arkadaşlarınızın özel olduğunu hatırlatmak istiyor. 

Bu özellik sadece arkadaşlara yönelik değil. En sevdiğiniz aile bireylerine özel olarak ta videdo hazırlanıyor. 

Videoyu tamamen siz kendiniz tasarlıyor, resim seçebiliyor ve temayı değiştirebiliyorsunuz. 

Kısa sürede aktif edilen sistem Facebook kullanıcıları arasında çok sevildi.

Sizde hemen arkadaşlarınıza Facebook aracılığıyla Teşekkür edebilirsiniz. Facebook Teşekkür Et videosu nasıl hazırlanır merak ediyorsanız profilinizden Facebook Teşekkür et inceleyebilirsiniz.

A+A-

HABERE YORUM KAT