1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sorgunlu Tekvandocular Türkiye Şampiyonası İçin Alanya'ya Gitti

Sorgunlu Tekvandocular Türkiye Şampiyonası İçin Alanya'ya Gitti

Sorgunlu Tekvandocular Türkiye Şampiyonası İçin Alanyaya Gitti
A+A-

Sorgunlu Tekvandocular, Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından düzenlenen Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na katılmak için Antalya'nın Alanya ilçesine gitti. Alanya'da düzenlenecek olan Ü

Sorgunlu Tekvandocular, Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından düzenlenen Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'na katılmak için Antalya'nın Alanya ilçesine gitti.
Alanya'da düzenlenecek olan Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonasına katılacak olan Sorgun Belediyespor Tekvando Takımı Antrenör Ahmet Turan Dinçer, şampiyonaya 5 sporcu ile katılacaklarını belirterek, "Taekwondo Federasyonun 2013 faaliyet programında yer alan Ümitler Türkiye Şampiyonası 29 Ocak-03 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya'nın Alanya ilçesinde yapılacak. Sorgun Belediyespor Taekwondo Takımı olarak beş sporcuyla katılacağımız şampiyonaya iyi hazırlandık. Yaklaşık altı aydır çok zorlu bir hazırlık döneminden geçtik. Hemen hemen her gün tempolu antrenmanlarla çalıştık. Sorgun halkının duası ve inşallah Rabbimizin de yardımıyla iyi sonuçlar alarak, bu sene milli takımın kapısını açmak istiyoruz" dedi.
Dinçer, şampiyonaya 54 kiloda Mustafa Bal ve M. Fatih Doğan, 58 kiloda Ahmet Furkan Güvenç, 63 kiloda Nurullah Cankurtaran, 68 kiloda Hayati Şevki Çetin ile katıldıklarını sözlerine ekledi.
(ÖE-AÖ-Y)

25.01.2013 15:48:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT