1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sorgun'da Kış Halı Saha Futbol Turnuvası Sürüyor

Sorgun'da Kış Halı Saha Futbol Turnuvası Sürüyor

Sorgunda Kış Halı Saha Futbol Turnuvası Sürüyor
A+A-

Sorgun'da her yıl düzenli bir şekilde Enes Spor Mağazası tarafından düzenlenen Kış Halı Saha Futbol Turnuvası'nda çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu. Geçtiğimiz hafta sonu oynanan grup maçl

Sorgun'da her yıl düzenli bir şekilde Enes Spor Mağazası tarafından düzenlenen Kış Halı Saha Futbol Turnuvası'nda çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu.
Geçtiğimiz hafta sonu oynanan grup maçlarının ardından A Grubundan 7 puanla Metropolspor birinci, 6 puanla Emniyetspor ikinci, B Grubundan Boyrazspor 6 puanla birinci, İhtiyarlarspor 3 puanla ikinci, C Grubundan Çalışkanlarspor 9 puanla birinci, Karakızspor 6 puanla ikinci, D Grubundan ise G.Kartallarspor 9 puanla birinci, G.Birliği ise 6 puanla ikinci olarak çeyrek finale yükseldiler. Çeyrek final maçları Pazar günü saat:14.00'da Metropolspor İhtiyarlarspor, EmniyetsporBoyrazspor, Çalışkanlarspor G.Birliğispor, G.Kartallarspor Karakızspor arasında oynanacak. Müsabakalar sonunda maçların berabere bitmesi halinde uzatma olmadan penaltı atışları yarı finale yükselecek takımları belirleyecek.
(ÖE-AÖ-Y)

14.01.2013 17:51:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT