1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sorgun Kaymakamı Kılıç, Kasapların Sorunlarını Dinlendi

Sorgun Kaymakamı Kılıç, Kasapların Sorunlarını Dinlendi

Sorgun Kaymakamı Kılıç, Kasapların Sorunlarını Dinlendi
A+A-

Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç, Sorgun'da faaliyet gösteren kesimhane işletmecileri ve kasaplarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Sorgun Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde yapılan to

Sorgun İlçe Kaymakamı Levent Kılıç, Sorgun'da faaliyet gösteren kesimhane işletmecileri ve kasaplarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Sorgun Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde yapılan toplantıya İlçe Kaymakamı Levent Kılıç'ın yanı sıra Sorgun Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Faruk Anteplioğlu ve ilçede bulunan kasaplar ve kesimhane işletmecileri katıldı. Toplantıda kaçak et kesimini önlemek ve daha kaliteli iş potansiyelini artırmak için herkesin kurallara uymak zorunda olduğunu belirten Kaymakam Kılıç, "İnsan sağlığı bizim için her şeyden önce gelir. Bunun için ilçe merkezinde faaliyet gösteren kasaplarımızla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledik. Biz de onlara yapmaları uymaları gereken kurallar halkında bilgi verdik. Ayrıca kurallara uyulmadığı takdirde gerekli işlemleri başlatacağımızı, bunun yanı sıra kasaplarımızın daha hijyenik ortamda insanlara sağlıklı et sunmalarını önerdik" dedi.
(ÖE-ZB-Y)

28.01.2013 16:17:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT