1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sorgulamasayfasi.com Hizmette Sınır Tanımıyor

Sorgulamasayfasi.com Hizmette Sınır Tanımıyor

Sorgulamasayfasi.com Hizmette Sınır Tanımıyor
A+A-

E-Devlet kapsamında ziyaretçilerine her türlü sorgulama hizmeti veren siteler arasında yer alan ve hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği sorgulamasayfasi.com, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına son sürat devam etmektedir.

 E-Devlet kapsamında ziyaretçilerine her türlü sorgulama hizmeti veren siteler arasında yer alan ve hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği sorgulamasayfasi.com, her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına son sürat devam etmektedir. Bağkur sorgulamaları, emeklilik sorgulamaları, prim sorgulamaları, emeklilik yaşı sorgulama gibi her türlü sorgulamanın yapıldığı site sayesinde tüm bilgilere erişebilirsiniz. İnternetin bulunduğu her yerden ziyaret edebileceğiniz sorgulama sayfaları, geliştirilen sistemlerle en doğru bilgi ve dökümanlara ulaşma imkanı sunmaktadır.

Günümüzde e-devlet şifresine gerek duyulmadan sorgulamaların yapılabilmesi mümkündür. 2011 yılından sonra yapılan düzenleme ile T.C. kimlik numarası ve nüfus bilgileri girildiği takdirde sosyal güvenlik sorgulamalarını yapmak mümkün hale geldi. Bu nüfus bilgileri aile sıra bo, baba adı, nüfusa kayıtlı olunan il/ilçe gibi kişisel bilgilerdir. 2011 yılından önce ise sadece e-devlet şifresi ile sorgulama ekranlarına ulaşılabiliyordu. İnternet ortamında yapılan bu sorgulamalar, kurumlara gitmeden hiçbir ücret ödemeden yapılabilmektedir. Ayrıca internet sitelerinden yapılan sorgulamalar 7 gün 24 saat boyunca aktif durumdadır. sorgulamasayfasi.com sorgulama yapılabilen en hızlı ve güvenilir sitelerden birisi haline geldi. Zimmet sorgulama, asker kaçağı sorgulama, HGS borç sorgulama, prim sorgulama gibi çeşitli sorgulamaların yapıldığı siteyi sık kullanılanlara ekleyerek her defasında arama yapmadan en hızlı biçimde ulaşmanıza imkan sağlar. Sorgulamaları nasıl yapmanız gerektiğini de en yalın biçimde anlatan ve hiçbir zorluk çekmeden kısa bir sürede saniyeler içerisinde sorgulama yapmanıza olanak sağlar.

A+A-

HABERE YORUM KAT