1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Soma'da Ödüllü Kan Bağışı Kampanyası

Soma'da Ödüllü Kan Bağışı Kampanyası

Somada Ödüllü Kan Bağışı Kampanyası
A+A-

Türk Kızılay'ının Soma'da düzenlediği kan bağışı kampanyası kapsamında İstasyon Mahallesi Muhtarı İbrahim İlhan, örnek bir uygulama ile halkı kan bağışında bulunmaya teşvik etti. Kan bağışında bulunan

Türk Kızılay'ının Soma'da düzenlediği kan bağışı kampanyası kapsamında İstasyon Mahallesi Muhtarı İbrahim İlhan, örnek bir uygulama ile halkı kan bağışında bulunmaya teşvik etti. Kan bağışında bulunanların isimlerini yazdırdığı öğrencilerden, en çok ismi çıkan ilk üç öğrenci ödüllendirilecek.
Kan bağışı kampanyası hakkında bilgi veren Mahalle Muhtarı İbrahim İlhan, "Kızılay tarafından organize edilen bu kampanyayı değişik ve ödüllü hale getirelim istedik. Atatürk İlköğretim Okulu ve Ayşe Temizel İlköğretim Okulu öğrencileri arasında yarışma yaptık. Bu yarışma çerçevesinde, öğrencilerimiz okulda olduğu için, öğrencinin ismini vererek buraya gelen bağışçılarımız kan bağışında bulunacaklar. Geldiklerinde öğrencinin ismini verecekler, biz de bunları yazarak sıralama yapacağız. En çok kan bağışçısı gönderenler arasında birinci olan Kızılay Yaz Kampı'na kampına gönderilecek. 2. olan 26 jant 21 vites bisiklet, 3. olan öğrencimiz ise gıda paketi ile ödüllendirilecek" dedi.
(VS-ERG-Y)

15.12.2012 17:26:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT