1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Soma'da Fatih Projesi Eğitimleri Devam Ediyor

Soma'da Fatih Projesi Eğitimleri Devam Ediyor

Somada Fatih Projesi Eğitimleri Devam Ediyor
A+A-

Soma Anadolu Öğretmen Lisesi 1. Grup öğretmenleri, Fatih Projesi Teknoloji Kullanım Kursu sertifikalarını düzenlenen törenle aldılar. 3-12 Aralık 2012 tarihleri arasında Soma Anadolu Öğretmen Lisesi'

Soma Anadolu Öğretmen Lisesi 1. Grup öğretmenleri, Fatih Projesi Teknoloji Kullanım Kursu sertifikalarını düzenlenen törenle aldılar.
3-12 Aralık 2012 tarihleri arasında Soma Anadolu Öğretmen Lisesi'nde düzenlenen Fatih Projesi Teknoloji Kullanım Kursu'nu başarıyla tamamlayan öğretmenler için sertifika töreni düzenlendi. Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Yurdadur, daha önce bu okulda yaklaşık 2 yıl idarecilik yaptığını, bu nedenle burada düzenlenen sertifika töreninde bulunmaktan ayrı bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Yurdadur, "Bu etkileşimle tahtaları kullanacak öğretmenlerin teknolojiyi kullanma becerilerinin gelişmesi çok önemli. Teknolojiyi iyi kullanmayı bilen bir öğretmen konuları daha etkileyici ve daha görsel kavratabilmektedir. Bu nedenle bakanlığımız 30 Teknoloji Kullanma Kursunu tüm idareci ve öğretmenlerimize verecektir. Bu kursa katılıp, başarılı olan tüm öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Yurdadur, daha sonra öğretmenlere sertifikalarını verdi.
(YS-ERG-Y)

15.12.2012 16:56:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT