1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Soma Ticaret Meslek Lisesi'nde Mesleki Farkındalık Kahvaltısı

Soma Ticaret Meslek Lisesi'nde Mesleki Farkındalık Kahvaltısı

Soma Ticaret Meslek Lisesinde Mesleki Farkındalık Kahvaltısı
A+A-

Soma Ticaret Meslek Lisesi tarafından 251 Dev Öğrenci, Okullar Hayat Olsun, Kardeş Okul-Kardeş Kurum projeleri kapsamında, okul yemekhane salonunda kahvaltı yapıldı. Kahvaltıya kurum amirleri ve sekt

Soma Ticaret Meslek Lisesi tarafından 251 Dev Öğrenci, Okullar Hayat Olsun, Kardeş Okul-Kardeş Kurum projeleri kapsamında, okul yemekhane salonunda kahvaltı yapıldı.
Kahvaltıya kurum amirleri ve sektör temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Okul Müdürü Süleyman Erdinç, muhasebe mesleğine ve okula olan mesleki farkındalığın arttırılması için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirtti. Erdinç, "Bunun yanında misafirlerimizle öğrencilerimizi böyle bir kahvaltıda bir araya getirerek onların birlikte vakit geçirmeleri, meslek mensuplarından meslekleri hakkında genel bir bilgiye de ulaşmaları hedeflenmiştir. Kahvaltıya Türkiye İş Kurumu Soma Şube Müdürü Yavuz Altay, Soma Vergi Dairesi Müdürü Süleyman Atmaca, Soma Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Öncel Yılmaz, Kardeş Kurumumuz Soma Ticaret ve Sanayi Odası memurlarından İlhami Tintin, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehmet Necmi Varol, Manisa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Soma Temsilcisi SMMM Serpil Elbinsoy, meslek mensupları, okul aile birliği yöneticilerimiz, okulumuz idarecileri, öğretmenleri ve öğrencilerimiz katılmıştır. Kahvaltı katılımcıların ve öğrencilerin memnuniyetiyle tamamlanmış, hatıra fotoğrafının ardından program sona ermiştir. Kahvaltının yılda iki defa planlandığı, inşallah sonraki toplantı da Haziran ayında yapılacaktır" dedi.
(YS-ERG-Y)

17.01.2013 17:01:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT