1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Soma Mekansızlar Tiyatrosu, Yeni Oyun İçin Çalışmalara Başladı

Soma Mekansızlar Tiyatrosu, Yeni Oyun İçin Çalışmalara Başladı

Soma Mekansızlar Tiyatrosu, Yeni Oyun İçin Çalışmalara Başladı
A+A-

Soma Mekansızlar Tiyatrosu, yeni bir oyun için çalışmalarına başladı. 2004 yılından buyana Soma'da faaliyet gösteren tiyatro ekibi, Atatürkçü Düşünce Derneği'nde (ADD) yönetmen Mehmet Çolak, oyuncula

Soma Mekansızlar Tiyatrosu, yeni bir oyun için çalışmalarına başladı.
2004 yılından buyana Soma'da faaliyet gösteren tiyatro ekibi, Atatürkçü Düşünce Derneği'nde (ADD) yönetmen Mehmet Çolak, oyuncular Oğuz Hikmet İnce, Zeynep Bosna, Feyza Bosna, Serkan Günsal, Eren Karaköse, Tolga Gündüz, Merve Onbaşıoğlu, Kader Kahraman, Zeki Eyioğlu ve Ceylan Namlıtürk, yeni bir tiyatro oyunu için okuma çalışmalarına başladı.
Soma Mekansızlar Tiyatrosu yönetmeni Mehmet Çolak, "Sınır, Duvar, 3'ü 1 Arada, Yarası Olana, Aşk Olsun, Dikkat Tiyatro Var gibi yetişkinlere hitap eden birçok oyun sergiledik. Çocuk oyunları da hazırlıyoruz. Toplumumuzun çeşitli kesimlerinden seçilmiş kişiler aracılığı ile ülkemizin sosyal yapısını, düşünce ve fikirlerini eğlenceli bir atmosferde sergilemek için yeni bir tiyatro oyunu için çalışıyoruz. Çalışmalarımızda desteklerini bizden esirgemeyen ADD'ye ve Azyak Uyar Madenciliğe teşekkür ediyoruz" dedi.
(YS-ERG-Y)

15.12.2012 16:35:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT