1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sökeli Karateciler Türkiye Şampiyonası İçin Denizli'de

Sökeli Karateciler Türkiye Şampiyonası İçin Denizli'de

Sökeli Karateciler Türkiye Şampiyonası İçin Denizlide
A+A-

Sökeli karateciler Görkem Kaçar ve Cenkay Kozan, 9-13 Ocak 2012 tarihleri arasında Denizli'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası için Denizli'ye gitti. Söke Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü sporcular

Sökeli karateciler Görkem Kaçar ve Cenkay Kozan, 9-13 Ocak 2012 tarihleri arasında Denizli'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası için Denizli'ye gitti.
Söke Şimşek Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Görkem Kaçar ve Cenkay Kozan Denizli'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası ve aynı zamanda Milli Takım Seçmeleri konumunda olan bir önemli organizasyonda madalya şansı arayacak. Antrenör Şimşek Gökpınar nezaretinde Denizli'de milli sporcu Görkem Kaçar 63 kg, Cenkay Kozan ise 52 Kg'da madalya mücadelesi verecek.
2012 Yılında 3 kez milli takıma seçilme başarısı gösteren Görkem Kaçar'ın yanı sıra genç sporcu Cenkay Kozan'dan madalya için umutlu olduğunu söyleyen antrenör Şimşek Gökpınar; "Hedefimiz dereceye girerek milli takım kapısını aralamak ve Şubat ayı içersinde Konya'da yapılacak olan Avrupa şampiyonasında sporcularımızın bir kez daha mücadele etmeleri" dedi.
(LT-MB-İK)

08.01.2013 15:27:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT