1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Söke'de Menderes Nehri Kurbanı 4 Kişilik Arslan Ailesi Toprağa Verildi

Söke'de Menderes Nehri Kurbanı 4 Kişilik Arslan Ailesi Toprağa Verildi

Sökede Menderes Nehri Kurbanı 4 Kişilik Arslan Ailesi Toprağa Verildi
A+A-

Söke'de otomobilleri ile Büyük Menderes Nehri'ne düşmelerinin ardından Büyük Menderes Nehri'nde 6 gün sonra bulunabilen Arslan Ailesi toprağa verildi. Baba Mehmet Arslan, anne Necla Arslan, çocukları

Söke'de otomobilleri ile Büyük Menderes Nehri'ne düşmelerinin ardından Büyük Menderes Nehri'nde 6 gün sonra bulunabilen Arslan Ailesi toprağa verildi. Baba Mehmet Arslan, anne Necla Arslan, çocukları Eylül ve Eyüp Arslan'nın cenazeleri Hacı Ahmet Özbaş Cami'nde yatsı namazı sonrasında kılınan cenaze namazının ardından son yolculuklarına uğurlandı.
Didim'den Söke'ye dönüş yolunda Tuzburgazı Köyü yakınlarında Çatalarmut mevkiinde meydana gelen olayda Arslan Ailesinin içinde bulunduğu araç Menderes Nehri'ne düşmüş; yapılan büyük çalışmalar sonrasında 4 kişilik Arslan Ailesi'nin cansız bedenleri 6 gün sonra bulunarak nehirden çıkarılmıştı. Baba Mehmet Arslan, anne Necla Arslan ve çocukları Eylül ile Eyüp Arslan'nın cenazeleri Cumhuriyet Savcılığı'nın gerekli otopsi ve incelemesi için Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesine götürülmüştü. Hastaneden alınan cenazeler önce Arslan Ailesinin Yeni Cami Mahallesi Ege'den Yapı Kooperatifi'ndeki evlerine getirildi. Okunan dua ve helallik istenmesinin ardından Hacı Ahmet Özbaş Camisine getirilen cenazeler yatsı namazı sonrası ayrı ayrı kılınan cenaze namazlarının ardından Söke Granta Asri Mezarlığında gözyaşlarıyla yan yana toprağa verildiler.
(LT-İK)

03.02.2013 11:26:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT