1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Söke Ticaret Borsası'ndan Tariş'e Ziyaret

Söke Ticaret Borsası'ndan Tariş'e Ziyaret

Söke Ticaret Borsasından Tarişe Ziyaret
A+A-

TARİŞ Söke 131 No.lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi'nin yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Kooperatif yönetimini bu kez bir başka üretici temsilcisi kuruluş olan Söke Ticaret Borsas

TARİŞ Söke 131 No.lu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi'nin yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Kooperatif yönetimini bu kez bir başka üretici temsilcisi kuruluş olan Söke Ticaret Borsası ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Bertan Balçık ve Meclis Başkanı A. Tuğrul Başer nezaretindeki Borsa Yönetimini; TARİŞ Söke Pamuk Kooperatifi Başkanı İsmail Özer ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
TARİŞ'in içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup, eski günlerine dönmesini arzu ettiklerini dile getiren Söke Ticaret Borsası Meclis Başkanı A. Tuğrul Başer; "Özellikle pamuk piyasaları için çok önemli bir kuruluş olan TARİŞ'in eskisi gibi üreticilerin güven duyduğu biri kurum haline gelmesini temenni ediyoruz. Zorlu dönemde görev alan TARİŞ yöneticilerine başarılar diliyoruz" dedi.
TARİŞ Söke 131 No.lu Pamuk Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Özer ise söke Ticaret Borsası yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade ederek teşekkür etti.
(LT-MB-İK)

03.01.2013 15:37:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT