1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Söke Lisesi 75-78 Mezunları Güzelçamlı'da Buluşuyor

Söke Lisesi 75-78 Mezunları Güzelçamlı'da Buluşuyor

Söke Lisesi 75-78 Mezunları Güzelçamlıda Buluşuyor
A+A-

Söke Lisesi'nin 1975-78 yılı mezunlarının her yıl gerçekleştirdikleri geleneksel buluşmaları bu yıl Güzelçamlı'da yapılacak. Aralarında Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Güzelçamlı Belediye

Söke Lisesi'nin 1975-78 yılı mezunlarının her yıl gerçekleştirdikleri geleneksel buluşmaları bu yıl Güzelçamlı'da yapılacak.
Aralarında Didim Belediye Başkanı Mümin Kamacı, Güzelçamlı Belediye Başkanı Özkal Yüksel ve Söke Belediye Başkanı Necdet Özekmekçi, TRT sanatçıları Hüseyin Yaltırık ve Saime Cantürk'ün de bulunduğu Söke Lisesi mezunlarının buluşması 26 Ocak'ta yapılacak.
Bu yıl 4.'sü gerçekleşecek olan Söke Lisesi 1975-78 Mezunlarının gecesine Aydın, Kuşadası ve Söke'de yaşayan eski mezunların yanı sıra; Ankara, Kayseri, İstanbul, Adana, Antalya, Fethiye, Marmaris, İzmir'den dönem mezunlarının katılacağı öğrenildi.
Tertip komitesi adına bir açıklama yapan Necla Baştuğ; "Geçtiğimiz yıl Kuşadası'nda yaptığımız gecede arkadaşlarımızın bir bölümünün eğitimci olmaları nedeniyle bu yılki buluşmayı Sömestre tatilinin ilk haftasında yapılması kararlaştırılmıştı. 26 Ocak Cumartesi günü akşamı Güzelçamlı'da yapacağımız 4. Sömestre Buluşmasına tüm dönem arkadaşlarımızı bekliyoruz" dedi.
(LT-MB-İK)

08.01.2013 15:50:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT