1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Söke Belediyesi'nden Çocuklara Karne Hediyesi; Çocuklara Sinema Günleri

Söke Belediyesi'nden Çocuklara Karne Hediyesi; Çocuklara Sinema Günleri

Söke Belediyesinden Çocuklara Karne Hediyesi; Çocuklara Sinema Günleri
A+A-

Söke Belediyesi eğitimde yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte çocuklara karne hediyesi olarak çocuklara özel sinema günleri etkinliği düzenliyor. 29 Ocak'ta başlayıp, 9 Şubat'ta sona erecek Sine

Söke Belediyesi eğitimde yarıyıl tatilinin başlamasıyla birlikte çocuklara karne hediyesi olarak çocuklara özel sinema günleri etkinliği düzenliyor.
29 Ocak'ta başlayıp, 9 Şubat'ta sona erecek Sinema Günleri'nde 11 günde, 6 film gösterilecek. 29-30 Ocak'ta Buz Devri-3, 31 Ocak'ta Bolt, 1-2 Şubat'ta Çılgın Hırsız, 4-5 Şubat'ta Toy Story, 6-7 Şubat'ta Arabalar-2, 8-9 Şubat'ta ise Şirinler adlı filmler gösterilecek. Recep Yazıcıoğlu Kültür Salonu'nda gerçekleşecek film gösterimleri 11.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde 3 seans olarak yapılacak. Söke Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve çocukların ÜCRETSİZ olarak film izleyebilecekleri etkinliğe tüm çocuklar davet ediliyor.
Çocukların sömestr tatilinde okul stresinden uzaklaşmalarını sağlamak ve gündemde olan animasyon filmlerle buluşturmayı amaçladıklarını ifade eden Söke Belediye Başkan Yardımcısı Levent Tuna; "Çocuklarımıza karne hediyesi veriyoruz. Tüm çocuklarımızı etkinliğimize bekliyoruz" dedi.
(LT-SK-İK)

25.01.2013 14:51:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT