1. HABERLER

  2. Sokağa Bırakılan Bebeğe Ahmet İsmi Verildi

Sokağa Bırakılan Bebeğe Ahmet İsmi Verildi

Sokağa Bırakılan Bebeğe Ahmet İsmi Verildi
A+A-

Şanlıurfa'da geçtiğimiz günlerde sokağa terk edilen bebeğe, Suruç Devlet Hastanesi sahip çıktı. Bebeğe 'Ahmet' ismi verildi. Geçtiğimiz günlerde Suruç ilçesinde sokağa bırakılan bir erkek bebek vat

Şanlıurfa'da geçtiğimiz günlerde sokağa terk edilen bebeğe, Suruç Devlet Hastanesi sahip çıktı. Bebeğe 'Ahmet' ismi verildi.
Geçtiğimiz günlerde Suruç ilçesinde sokağa bırakılan bir erkek bebek vatandaşlar tarafından bulunup 112 ekiplerine haber verildi. 112 sağlık ekibi sokağa bırakılan bebeği Suruç Devlet Hastanesine götürdü. Hastanede misafir kalan ve sağlık çalışanları tarafından bakılan bebeğe 'Ahmet Utku Cengiz' ismi verildi. 4 gün hastanede misafir edilen 'Ahmet' bebek Şanlıurfa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim edildi.
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Adem Delice, "Yapılan yazışmalar neticesinde bu gün Utku bebeği Şanlıurfa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teslim ettik. Sağlık çalışanları olarak bebeğe çok alıştık oda bizim bir çocuğumuz gibidir. Bundan sonra utku bebek emin ellerde gözümüz arkada kalmayacak bahtı açık olsun" dedi.
(MUD-YHY-Y)

11.02.2013 18:21:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT