1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şok Operasyonda Gözaltılar Devam Ediyor

Şok Operasyonda Gözaltılar Devam Ediyor

Şok Operasyonda Gözaltılar Devam Ediyor
A+A-

İzmir'de, suç örgütü kurmak, dolandırıcılık ve işyeri ele geçirme gibi suçlara karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınanların sayısı artıyor. İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İzmir'de organize suç

İzmir'de, suç örgütü kurmak, dolandırıcılık ve işyeri ele geçirme gibi suçlara karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınanların sayısı artıyor.
İzmir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İzmir'de organize suç örgütü kurarak silahla yaralama, tehdit,rüşvet adli yargılamayı etkileme, dolandırıcılık ve işyeri ele geçirme gibi suçlara karıştıkları iddiasıyla 23 kişiyi gözaltına aldı. Aralarında avukatların bulunduğu iddia edilen şüphelilerin, adli yargıdaki davaların istedikleri yönde çıkması için faaliyet yürüttükleri ileri sürüldü. Şüphelilerin sorgularına başlanacağı, gözaltılarında ilerleyen saatlerde artabileceği bildirilirken, polisler yapmış oldukları baskınlarda yüklü miktarda para, çok sayıda araç, iki tabanca çok sayıda çek ele geçirdi. Polis, operasyonların sürdüğünü, gözaltıların artacağını belirtti.
(ARÇ-HO-Y)

24.12.2012 11:31:41 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT