1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sögiad'tan İş Sağlığı Ve Güvenliği Semineri

Sögiad'tan İş Sağlığı Ve Güvenliği Semineri

Sögiadtan İş Sağlığı Ve Güvenliği Semineri
A+A-

Kısa bir süre önce yeni yönetim kurulu belirleyen ve başkanlığını Mehmet Yabancı'nın üstlendiği Söke Genç İş Adamları Derneği (SÖGİAD) yeni dönemin ilk etkinliğini gerçekleştirdi. Söke Ticaret Odas

Kısa bir süre önce yeni yönetim kurulu belirleyen ve başkanlığını Mehmet Yabancı'nın üstlendiği Söke Genç İş Adamları Derneği (SÖGİAD) yeni dönemin ilk etkinliğini gerçekleştirdi.
Söke Ticaret Odası Konferans Salonu'nda gerçekleşen etkinlik iş sağlığı ve güvenliği semineri oldu. Seminerde İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Ömer İlker Güven konuşmacı olarak yer alırken; seminerde katılımcılara yeni yürürlüğe giren 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununu detayları ile anlatıldı. Konuşmasında ülkede meydana gelen iş kazalarının sayısının fazlalığından bahseden Ömer İlker Güven; yeni çıkan yasanın sadece işçi sağlığı ve güvenliğini değil, işyeri güvenliğini de kapsadığını, uygulamaların sağlıklı gerçekleşmesi halinde iş kazaları ve buna bağlı olan üzücü olayların azalacağına inandıklarını söyledi.
SÖGİAD Başkanı Mehmet Yabancı İş ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Ömer İlker Güven'e verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederken; seminere ilgi gösteren katılımcılara da teşekkür etti.
(LT-SK-İK)

05.02.2013 09:57:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT