1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Soğanda'dan Muradiye Ak Gençliği Ziyaret

Soğanda'dan Muradiye Ak Gençliği Ziyaret

Soğanda'dan Muradiye Ak Gençliği Ziyaret
A+A-

Ak Parti İl Başkanı Zahir Soğanda, Ak Parti Muradiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı’nı Ziyaret Etti

AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda ve beraberindekiler, yeni atanan AK Parti Muradiye Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Yay’ı ziyaret ederek tebrik ettiler. 
AK Parti İl Başkanı Zahir Soğanda ve ilçe Başkanı İbrahim Vanlı yeni atanan Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Yay’ı ziyaret ederek tebrik ettiler. Muradiye gençlik teşkilatında yapılan değişiklikle Ak Parti Muradiye İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atanan Selçuk Yay, yeni bir ivme yaşanacağını ve artık gençlik, projelerle yarışacağını ve daima halkımıza ilçemize hizmetkâr olma amacıyla çalışacaklarını ifade etti. Yay; “Yeni görevimizde yeni deklarasyonumuz inşallah Allah muvaffak eder utandırmaz” dedi.
Selçuk Yay; Muradiye’de geçtiğimiz birkaç hafta içerisinde yeni bir bakış açısına ve yeni bir gençlik teşkilatına kavuşmuştur. Öncelikle Muradiye 'ye ve tüm memleket sathına hayırlı olmasını niyaz ediyoruz. Bilinmelidir ki; muazzam insanlık tarihinde, insanoğluna müreffeh ve medeni olma yolunda istikamet çizen, istisnasız tüm toplum hareketlerinin mutfağında gençler de yer almıştır. Yıllar yılı itibarsızlaştırılan bir siyasete terk edilmiş ve siyaset dışı odakların sözlerinin gazetelere manşet olduğu Türkiye'mizde, siyaseti düştüğü yerden kaldırıp, şu yüce milletin ayaklarının altına, bir hizmetkâr hürmetiyle seren Ak Parti, bünyesinde barındırdığı gençlere yine hak ettiği yeri vermiştir. Demokrasi ve siyaset perspektifleri, ucu kör bir tüneli andıran ve "eski Türkiye siyasetinden kalan son bakiyeleri" harcayarak sona yaklaşan bazı siyaset adamlarının, kendi partisinin gençlerini TV'lere çıkarıp aşağıladığı bir siyasi ortamda, Ak Parti Muradiye gençliği olarak her bir unsurunu bir sanatkar hassasiyetiyle inşa ettiğimiz kurumsal şahsiyetimiz ve şükür ki uslanmayan yüreğimizle, Büyük Türkiye siyasetinin damarlarına zerk olmaya geliyoruz. Bizler mefkûrenin, hareketin, hizmetin ve mevcudiyetin gücünü heybemize yükleyip, tüm mevcutların kaynağına olan derin hürmetimizle bugünlerde yola çıkıyoruz. Muradiye'nin 1935'te sinesinde taşıdığı umudu, 2023'e taşımaya var gücümüzle çalışırken, sokağa çıktığında etrafında gördüğü tüm insanların refah ve mutluluğu için yaşamayı töresini bilen tüm gençlerimizi bu kutlu yürüyüşümüze davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT