1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Socakder'den Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a Ziyaret

Socakder'den Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a Ziyaret

Socakderden Belediye Başkanı Ahmet Çakıra Ziyaret
A+A-

Sokak Çocuklarını ve Ailelerini Koruma Derneği (SOCAKDER) yönetimi, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti. SOCAKDER Başkanı Tahir Toptaş, ziyarette yaptığı konuşmada, "Yönetim olarak

Sokak Çocuklarını ve Ailelerini Koruma Derneği (SOCAKDER) yönetimi, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.
SOCAKDER Başkanı Tahir Toptaş, ziyarette yaptığı konuşmada, "Yönetim olarak sayın belediye başkanızı ziyaret ediyoruz. Dernek olarak faaliyetlerimizi başkanımıza arz edeceğiz. 217 üyemiz bulunan derneğimiz tiyatro çalışması da yapıyor.
Sokakta çalışan çocukların topluma kazandırılması için çalışmalar yapıyoruz. Bu çocukları eğitime kazandırmak istiyoruz" diyerek, "Büyük şehre her yönüyle hazırlanan Malatya Belediyesi'ne ve dolayısıyla başkanına teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Çakır ise Fuarcılık Kültür A.Ş Kent Konseyi, Kültür Müdürlüğü, Aile Danışma Merkezi ve sanat merkezi ile bu alanda çalışmalar yapıyoruz. Bizlerin yetişemediği konularda sivil toplum kuruluşlarının bu tür hizmetleri yapması son derece önemlidir. Şehirlerin ileri gitmesi noktasında sosyal ve kültürel faaliyetler önemlidir" dedi.
(NA-ÖK-Y)

05.02.2013 13:28:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT